Flying Shark Review

SALE! UP TO 80% OFF! HURRY ENDS SOON!

Overall Rating (based on customer reviews): 2.2 out of 5 stars
2.2 out of 5 stars

Flying Shark

This looks like something I would enjoy playing with!

The specs of ‘Flying Shark’ are:

  • Manufacturer: Air Ranger
  • Product Dimensions: 14.5×10.8×2.3 inches
  • Shipping Weight: 1.1 pounds

Here are some REAL customer reviews:

“Good fun!”

We had lots of fun with this product! My kids are sixteen and nineteen, so the delicate parts and detailed instructions were not a problem for us. If you follow the instructions and take care when putting it together, it works great and is lots of fun… Read more

“I Loved it”

0 Read more

“Fun little novelty item for the day.”

It's more balloon then remote control. A friend if mine got the fish one and had the same problem: you won't actually be steering the thing around, but it's good for a party or something. Just keep in mind it's probably single use. It cost me $9 to… Read more

customer image

Get yours now!

Get Flying Shark at the best price available today.

Tutyakala.com - Havada Yüzen Köpek Balığı Uzaktan Kumandalı Air Swimmers

Teknoloji ürünü havada yüzen balığınız ile odanızda eğlenceli saatler yaşamaya hazır olun. Ergonomik uzaktan kumandası sayesinde eğlencenin sınırlarını kaldırın!
Dünyanın en ilginç oyuncağı Uçan Balık Air Swimmers artık Türkiye’de! 7’den 77’e herkesi şaşırtan bu oyuncakların sırrı ne? İddia ediyoruz! Bugüne kadar gördüğünüz en ilginç oyuncak!
Küçük büyük herkese ç ok farklı bir eğlence. Şaşırmaya hazır mısınız?
Uzaktan kumandalı kocaman uçan balıklar görenleri şaşkına çeviriyor, güldürüyor, eğlendiriyor . Tüm dünyada milyonlarca satan dünyanın en ilginç oyuncağı. Uçan Balık ile hem eğlenin hem şaşırtın!
Uzaktan kumandasıyla 360 derece yön değiştirme kabiliyetine sahip sağa, sola, yukarı ve aşağıya doğru hareket ettirebilirsiniz.
Öyle bir oyuncak ki bu, çıktığı günden itibaren 7’den 77’e herkes tarafından oldukça fazla ilgi görmüş ve hızla tüm Amerika’ya yayılarak kısa sürede tükenmiştir.
Uçan Balıklarınızı her yerde oldukça kolay bulabileceğiniz Helyum gazı ile ucuza doldurabilirsiniz. İçini helyum gazıyla doldurduğunuz balıklarınız hafta boyunca ilk günkü gibi şişirilmiş olarak kalabilecek şekilde tasarlanmış olup, yüksek kaliteli, son derece dayanıklı naylon malzemesinden yapılmıştır! İçerisindeki hava bittiği zaman, yüzen dev balık maketlerinizi tekrar tekrar sorunsuzca doldurabilirsiniz. Uzaktan kumandanız ile sihirli bir yaşamın keyfini çıkartmaya hazır olun
Uzaktan Kumanda ile Havada Yüzen Köpek Balığı
Ürün Özellikleri:
Denetleyici: Infra-red ( Kızılötesi )
Uzaktan Fonksiyonlar: Havaya tırmanma, alçalma ve kuyruk yüzgeci kontrolleri
Menzil: 40 metre
Helyum gazı pakete dahil değildir.
Satın almak için: tutyakala.com/uzaktan-kumandali-ucan-kopek-baligi-air-swimmers-pmu63
Previous Post

Phantom Aquatics Air-Ease Swimmer’s Snorkel Review

Next Post

Air Swimmer EXTREME MODEL Radio Control Inflatable Floating Clownfish Green Box Review